środa, 28 września

Nie panikuj, Jest czas na wzrost kryptowalut !!

Wszyscy ci , którzy zainwestowali w 2009 r. Nagle stwierdzili, że ich BTC to szczęście. To jest loteria! To nie była mądra inwestycja, to było szczęście!

Czy wiesz, kto jest moim zdaniem mądrym inwestorem? Facet, który kupował BTC za 150 USD w styczniu 2015 po po spadku 80% +. Był na tyle odważny, aby to zrobić, a to jest odważna i inteligentna inwestycja.

W 2009 roku BTC było scamem! To było to samo, co tokeny do gier wideo. Kupujesz kartami kredytowymi i wydajesz je na gry! To jest powód, dla którego większość tych ludzi, którzy znaleźli fortunę na swoich laptopach, w rzeczywistości byli graczami i po prostu o tym zapomnieli.

Rynek kryptografii jest nadal bardzo, bardzo mały! Jest 100 razy mniejszy od rynku akcji i ciągle myślisz, że spóźniłeś się na pociąg?

Są ludzie, którzy nawet nie wiedzą, co to jest internet! Wiesz więcej niż wystarczająco! Jeśli spędzasz codziennie zaledwie 1 godzinę, ucząc się o kryptografii lub handlu globalnym, za kilka lat będziesz ekspertem! Być może nie będziesz ekspertem, ale będziesz w stanie zarabiać wystarczająco dużo pieniędzy, aby być szczęśliwym, a będziesz traktować siebie jako eksperta.

Szczerze mówiąc, 80%, a nawet 90% lub nawet 95% to scamy! Są bezużyteczne! Ale co najmniej 5% z nich zmieni coś w świecie kryptografii. Najważniejsze, że te kryptowaluty przyniosą pewne zyski, które mogą być 2x lub 2000x, ale zysk zostanie zapewniony na pewno.

Więc, proszę przestań mówić, że przegapiłem pociąg. Tak, faktem jest, pewien wzrost przegapileś, ale czy możesz coś zmienić? Jeśli przegapiłeś monetę, B. Jeśli przegapiłeś A i B, jest jeszcze C. Jeśli myślisz w ten sposób, wcześniej czy później osiągniesz zysk, który sprawi, że będziesz bardziej niż szczęśliwy.

Brakowało mi wszystkich monet oprócz jednego. Większość z was zna tę monetę. Zainwestowałem w KuCoin za 50 centów, potem za 75 centów, potem za 30 centów i zainwestowałem dużo pieniędzy. Potem rozpoczął się trend wzrostowy. Przez ten czas byłem skupiony na zupełnie innych rzeczach i byłem zaskoczony, gdy zobaczyłem tę monetęw cenie  5 USD.

To był wielki zysk, ale dałem jej czas na więcej. Kiedy osiągnęło 20 USD, zdałem sobie sprawę, że zrobiłem 50x lub 60x lub 40x.

Co ja chce powiedzieć? Nie bądź zbyt skrajnie zajęty krypto! Nie sprawdzaj coinmarketcap co 5 minut. Sprawi, że będziesz nerwowy i zestresowany, gwarantuję ci to!!

Jeśli chcesz być na bieżąco, nie oznacza to, że musisz sprawdzać cenę monety co 5 minut. Wiem, że mi nie ufasz, ale nie sprawdziłem swojego portfolio dłużej niż 2 tygodnie. Nie mam powodu do tego. Może jest o 50% w dół lub w górę. Nie obchodzi mnie to. Wiem, co trzymam. Być może jest to 90% w dół, ale kupiłem swoje monety po głębokiej analizie! Nie dlatego, że osoba A lub B mi powiedziała.

Jeśli chcesz inwestować w kryptowaluty, masz google. Idź i poszukaj pewnej kryptowalute, która jest dla Ciebie interesująca. Poświęć 1 godzinę, a dowiesz się więcej niż większość społeczności o tej monecie. Za 3-4 miesiące będziesz pełen wiedzy i tylko dlatego, że spędziłeś 1 godzinę dziennie.

Gra nie jest stracona. Jeśli przegapiłeś BTC, ETH lub dowolną inną monetę kryptowalut, uwierz mi, wciąż masz szansę złapać kryptowalute, która sprawi, że zyskasz, co cię uszczęśliwi.

Jestem tutaj, aby spróbować znaleźć tę monetę i podzielić się nią z tobą, ale wtedy będzie to z powodu mnie. Chciałbym, żebyś coś znalazł, a jeśli zarabiasz, będziesz szczęśliwy z powodu zysku, a może nawet więcej, ponieważ sam tego dokonałeś.

Mam nadzieję, że było to dla ciebie cenne!